Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Канада розуміє і підтримує Україну

Автор:

|

Вересень 20, 2017

|

Рубрика:

Канада розуміє і підтримує Україну

У середу, 20 вересня, прес-центр Міністерства закордонних справ України повідомив, що у Нью-Йорку у межах 72-ї сесії Генеральної асамблеї ООН відбулася зустріч очільника українського зовнішньополітичного відомства Павла Клімкіна з Міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд.

З числа тем, що їх обговорили міністри, варто виділити три найголовніші. Перша з них стосується практичної реалізації плану розміщення миротворців ООН на Донбасі. Христя Фріланд зазначила, що вони мають бути на усій окупованій території, а в тому числі – й уздовж розташованої там ділянки українсько-російського кордону. Таким чином цілковито підтримано позицію, яку вважає оптимельною у цьому питанні українська влада. Окрім того, пані міністр висловила солідарність з Україною в умовах російської агресії

Співрозмовники також торкнулися питання лібералізації владою Канади візового режиму для українців. А третя тема стосувалася стану підготовки робочого візиту Президента України Петра Порошенка до Канади, який відбудеться 22-23 вересня.

Світлина: Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply