Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, May. 24, 2019

Канада і надалі підтримуватиме Україну

Автор:

|

Лютий 23, 2017

|

Рубрика:

Канада і надалі підтримуватиме Україну

Про це 23 лютого пишуть українські засоби масової інформації, посилаючись на заяви міністра оборони Канади Харджа Саджана і представника міністерства закордонних справ Мета Декорсі. Обидва підтвердили, що у Канаді триває робота над широкою програмою допомоги Україні у протидії російській агресії, а канадський уряд і надалі буде підтримувати Україну.

За словами Харджа Саджана, він разом з міністром закордонних справ Христею Фріланд перебуває у процесі розробки широкого плану, у тому числі й військового характеру спрямованого на допомогу Україні.

«Ми стоїмо разом з народом України. Ми завжди були другом і надійним союзником України і будемо залишатися ним надалі», – сказав Мет Декорсі. Він нагадав про недавні перемовини керівників зовнішньополітичних відомств Канади й України у Мюнхені, на полях 53-ї Міжнародної конференції з питань безпеки.

Водночас у міністерстві імміграції, громадянства та біженців Канади відзначили, що в країну не пускатимуть осіб з паспортами так званих «ЛНР» і «ДНР».

На світлині: міністр оборони Канади Хардж Саджан (ліворуч) разом з міністром оборони України Степаном Полтораком на Яворівському полігоні (Львівщина).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...