Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 20, 2021

Камбала ледь не вбила рибалку

Автор:

|

Жовтень 13, 2017

|

Рубрика:

Камбала ледь не вбила рибалку

Випадок, про який розповідає 13 жовтня сайт ВВС, британський медик Метт Харрісон назвав найбільш незвичайним у своїй професійній практиці.

Це сталося на пірсі морського курорту Боскомб, що у передмісті англійського міста Борнмут. Місцевий 28-річний рибалка, ім’я якого не повідомили, за популярною традицією поцілував першу спійману рибу. Як твердять, цей жест повинен принести  щастя. Та сталося навпаки. 14-сантиметрова морська камбала вислизнула з рук і буквально встрибнула у рот чоловікові. Той перестав дихати і пережив зупинку серця прямо на місці. Працівникам швидкої допомоги вдалося в машині прибрати рибу з горла потерпілого за допомогою щипців. Медбрат Метт Харрісон згодом розповів: «Нам треба було якомога швидше витягти рибину з пацієнта, інакше він би просто не доїхав до лікарні».

Діяти треба було швидко, але обережно. Якби риба проскочила далі у горло чи від неї відірвався б шматок, шанси на порятунок одразу щезали. На щастя все закінчилося добре. Цікаво, чи будуть далі дотримуватися традиції цілування риби у цьому місті?

Світлина: пірс популярного морського курорту Боскомб, з якого постраждалий ловив рибу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply