Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 22, 2018

«Кайзером» Францом зайнялася прокуратура

Автор:

|

Вересень 01, 2016

|

Рубрика:

«Кайзером» Францом зайнялася прокуратура

07_0901-3

Один з кращих футболістів світу всіх часів Франц Беккенбауер в 1964-1977 роках грав за мюнхенську «Баварію» і був капітаном збірної ФРН, коли та стала чемпіоном світу в 1974 році. За майстерність керувати грою своєї команди отримав прізвисько «Кайзер». Згодом тренував збірну своєї країни і разом з нею виграв чемпіонат світу 1990 р в Італії. А 1 вересня генеральна прокуратура Швейцарії підтвердила, що розпочато розслідування щодо Франца Беккенбауера. Його, як футбольного функціонера, звинувачують у корупції.

Хмари почали згущатися ще навесні цього року, коли комітет з етики Міжнародної федерації футболу (ФІФА) зацікавився справою про отримання Німеччиною права на проведення чемпіонату світу з футболу 2006 року. Приводом стала публікація німецького видання Spiegel про те, що у німецького заявочного комітету, начебто, був тоді спеціальний фонд у 10 млн швейцарських франків (близько $ 6 млн) для підкупу посадових осіб. У фінальному раунді виборів Німеччина з перевагою в один голос випередила Південно-Африканську Республіку. За німців тоді проголосували європейські члени виконкому ФІФА і чотири представники Азії. І от Spiegel стверджує, що німці підкупили азіатських представників.

Тепер швейцарська генпрокуратура повідомила про початок власного розслідування. Беккенбауер, який очолював заявочний комітет «Німеччина-2006», заперечує звинувачення в корупції. Втім, станом на сьогодні він відсторонений від роботи у ФІФА, бо не став співпрацювати з розслідуванням у справі про надання права проведення першостей світу Росії і Катару.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...