Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 14, 2019

Йти до миру послідовними кроками

Автор:

|

Жовтень 16, 2016

|

Рубрика:

Йти до миру послідовними кроками

1016___07-1

Ввечері 16 жовтня на сайті Президента України оприлюднене повідомлення про телефонні перемовини за участі Президента Франції Франсуа Олланда, Канцлера ФРН Анґели Меркель та Петра Порошенка. Співрозмовники обговорили підсумки недавніх консультацій, що їх провели дипломатичні радники лідерів держав «Нормандської четвірки» (Україна, ФРН, Франція та Росія). Було відзначено ефективну німецько-франко-українську взаємодію в опрацюванні дорожньої карти імплементації Мінських угод.

Петро Порошенко наголосив на важливості подальших скоординованих зусиль, які допомогли б забезпечити виконання Росією та підконтрольними їй на окупованих територіях Донбасу структурами безпекових умов досягнутих домовленостей. Адже лише це може бути передумовою для подальших кроків вже у політичному напрямі.

Сторони домовилися провести наступну телефонну розмову в цьому ж складі на початку наступного тижня. Адже потрібно оцінити перспективи проведення чергового саміту в Нормандському форматі. Не виключено, що він може відбутися у жовтні.

About Author

news

  • Nnikolay Yegorov

    Как не ее статья так лизание дупы у вальцмана .Так же можно перевозбудиться и захлебнуться от его восхищения ?