Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Ймовірний отруювач пообіцяв дати коментар

Автор:

|

Вересень 12, 2018

|

Рубрика:

Ймовірний отруювач пообіцяв дати коментар

Інтернет-видання «Радіо Свобода» у середу, 12 вересня, з посиланням на телеканал «Росія 24» повідомляє, що наступного тижня може виступити перед журналістами російський громадянин Олександр Петров. Він один з двох осіб, яких британська влада звинувачує у замаху на колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочку Юлію. Як твердять, дати коментар пресі пообіцяв сам підозрюваний у скоєнні цього злочину. Раніше він заперечив факти секретних поїздок до Великобританії з метою отруїти Скрипалів. Російські ЗМІ у своїх публікаціях називали Олександра Петрова працівником томського фармацевтичного підприємства «Віріон».

Не інакше, як рішення про такий коментар було прийняте у Кремлі. Бо цього ж дня під час пленарного засідання на Східному економічному форумі у Владивостоці Володимир Путін заявив, що вже встановлено особи двох чоловіків, яких Велика Британія підозрює в отруєнні Скрипалів». «Ми знаємо, хто вони такі вже, ми їх знайшли», – цитує слова російського лідера «Deutsche Welle».

Нагадаємо, що раніше представниця російського Міністерства закордонних справ Марія Захарова заявила, що оприлюднені у Великій Британії імена і фотографії ймовірних отруювачів «нічого Росії не говорять».

Нагадаємо, що Сергій і Юлія Скрипалі були отруєні в Солсбері 4 березня нервово-паралітичною речовиною «Новичок», розробленою ще в Радянському Союзі.

Світлина: передбачувані отруювачі Олександр Петров і Руслан Бошіров.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply