Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Mar. 19, 2019

Із студентських аудиторій – на похорон бойовика

Автор:

|

Лютий 10, 2017

|

Рубрика:

Із студентських аудиторій – на похорон бойовика

Коли 8 лютого засоби масової інформації повідомили, що один з функціонерів так званої «ДНР» Михайло Толстих на прізвисько Гіві убитий у своєму робочому кабінеті, з’явилася версія, начебто насправді він живий. Просто банально втік. А щоб приховати цей факт, який однозначно опустив би і без того низький моральний дух бойовиків, вигадали легенду та ще й звинуватили паралельно в організації замаху українські спецслужби.

Однак схоже, що таки загинув. Принаймні сьогодні, 10 лютого у Донецьку відбувається похоронна церемонія. Правда, прощатися приходять до чомусь закритої труни. Ватажок донецьких сепаратистів Олександр Захарченко вже був. Окрім того, Інтернет-портали повідомляють про студентів, яких відпустили з пар і послали на похорон, та про працівників бюджетних установ, спеціально звезених для масовості. Цю ж інформацію знаходимо й у соцмережах. Староста групи одного з навчальних закладів окупованої території повідомляє колегам, що їх «Відправляють на похорон «Гіві» у Донецьк» і радить тепло вдягнутися. Інший пост свідчить – «з Єнакієвого до Донецька приїдуть 350 бюджетників».

Оскільки це не перший випадок таємничої смерті у лавах сепаратистів, у них вже встановилася традиція організації похорону. Церемонія прощання відбувається у театрі опери та балету окупованого Донецька.

Світлини з видання «Новости Донбасса».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...