Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Із столичних кабінетів у зону особливої уваги

Автор:

|

Липень 27, 2018

|

Рубрика:

Із столичних кабінетів у зону особливої уваги

Група офіцерів Адміністрації Державної прикордонної служби України (ДПСУ) у п’ятницю, 27 липня, вирушила на Закарпаття. Досвідчені фахівці скеровані сюди для посилення охорони державного кордону з країнами Європейського Союзу.

Це рішення продиктоване тим, що протиправна діяльність, пов’язана з переміщенням через державний кордон груп незаконних мігрантів, підакцизних товарів, у тому числі з використанням схованок і навіть малої авіації, не зменшується. Працівники Адміністрації ДПСУ нестимуть службу у складі прикордонних нарядів у дев’яти підрозділах на найбільш загрозливих напрямках. Вони будуть виконувати завдання з охорони державного кордону, запобігатимуть переправленню нелегальних мігрантів, корупційним та контрабандним проявам, адміністративним правопорушенням, аби не допускати протиправних дій на державному кордоні України.

Наприкінці минулого року офіцери Адміністрації Держприкордонслужби вже брали безпосередню участь у несенні служби майже 600 прикордонних нарядів. При цьому затримано 23 порушники кордону, виявлено майже 20 тисяч пачок сигарет і товарів на суму 365 тисяч гривень (майже $14 тисяч).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply