Новини для українців всього свту

Friday, May. 29, 2020

Івен Хоуп звернувся до президента Путіна

Автор:

|

Березень 03, 2019

|

Рубрика:

Івен Хоуп звернувся до президента Путіна

Івен  Хоуп, син отруєної поблизу Солсбері громадянки Британії Дон Стерджес, звернувся до президента РФ Володимира Путіна з проханням видати підозрюваних у вбивстві матері. Витяги з листа наводить газета Sunday Mirror.

«Британська поліція вважає, що за її смерть відповідальні принаймні двоє громадян РФ, але, здається, вони захищені вашою державою. Я звертаюся до вас як людина, щоб ви дозволили нашим офіцерам допитати цих людей щодо вбивства моєї матері… Найменше, на що вона заслуговує – це справедливість”, – написав Хоуп. Він звинувачує британський уряд у тому, що той не надає родині жодної підтримки, каже, що його сім’я навіть повинна була звернутися до благодійної організації, щоб сплатити за похорон матері. Дон померла після розпилення отруйної речовини “Новічок” – замаскованої під парфуми – на її зап’ястя.

Отруєння “Новічком” двох осіб у сусідньому місті Еймсбері сталося 30 червня 2019. Мати трьох дітей 44-річна Дон Стерджес померла, її партнер – 45-річний Чарлі Роулі вижив. Британська влада офіційно звинуватила Росію в причетності до отруєння Скрипалів нервово-паралітичною речовиною «Новічок». 5 вересня прокуратура Великої Британії назвала імена двох росіян, яких підозрюють у спробі замаху на Скрипалів. Британська розвідка встановила, що підозрювані – “Олександр Петров” (справжнє ім’я Олександр Мішкін) і “Руслан Боширов” (справжнє ім’я Анатолій Чепіга) – є офіцерами ГРУ.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply