Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Історична зустріч лідерів двох Корей

Автор:

|

Квітень 27, 2018

|

Рубрика:

Історична зустріч лідерів двох Корей

У п’ятницю, 27 квітня, керівник Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) Кім Чен Ин у селищі Пханмунджом перетнув кордон з Республікою Кореєю, де його зустрів її президент Мун Чже Ін. Це перший візит північнокорейського правителя у Південну Корею після війни 1953 року.

Обидва лідери держав щиро вітали один одного. А потім, тримаючись за руки, перетнули кордон в північному напрямку і знову повернулися на південнокорейську територію. Цей епізод, як зазначають оглядачі, найімовірніше не був заздалегідь обумовленим. І присутні зустріли такий символічний жест дружними оплесками.

«З того моменту, як голова Кім переступив через демаркаційну лінію, Пханмунджом став символом миру, а не поділу», – наголосив Мун Чже Ін. А Кім Чен Ин назвав цю зустріч початком нової історії.

Далі лідери КНДР і Південної Кореї у супроводі почесної варти вирушили до Будинку миру в демілітаризованій зоні. За найсвіжішими повідомленнями перший раунд історичних перемовин вже завершився. Він тривав близько двох годин.

Світлини Reuters і ЕРА.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply