Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Іран надіслав вантажі блокованому Катару

Автор:

|

Червень 11, 2017

|

Рубрика:

Іран надіслав вантажі блокованому Катару

Як відомо, минулого тижня низка країн, у тому числі й Саудівська Аравія, яка є чи не основним опонентом Ірану, обірвали зв’язки з Державою Катар, звинувативши її у спонсоруванні тероризму. Зокрема, закрито сухопутний кордон країни з Саудівською Аравією, через яку надходило 40% продовольчого імпорту до нині блокованої країни.

Однак у неділю, 11 червня, стало відомо про прибуття сюди іранських продуктів харчування повітрям. Інтернет-видання оприлюднили цю інформацію, посилаючись на твіт авіакомпанії Iran Air. Її представник Шарук Нушабаді сказав в інтерв’ю агенції «Франс прес» у неділю: «Поки що в Катар послані п’ять літаків з фруктами і овочами; на кожному борту приблизно 90 тонн вантажу, і ще один літак буде висланий сьогодні ж». Наразі не оголошено, є це продовольство гуманітарною допомогою чи поставлене за торговою угодою.

Іранські джерела також твердять, що в Катар відправлено три кораблі з 350 тоннами продовольства. Хоча, на думку експертів, ці доставки навряд чи послаблять напруженість у регіоні. Тим часом Президент ФІФА Джанні Інфантіно висловив упевненість, що ситуація в регіоні повернеться в нормальне русло, і нинішня криза не вплине на проведення Чемпіонату світу з футболу в 2022 році.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply