Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 21, 2019

Інцидент з угорським прапором у Берегові

Автор:

|

Листопад 13, 2017

|

Рубрика:

Інцидент з угорським прапором у Берегові

З’ясовування його обставин, як повідомляє 13 листопада інтернет-видання «Тиждень.ua», вже вийшло на міждержавний рівень. Напередодні закарпатське місто Берегове стало свідком ходи і мітингу з нагоди 79-ї річниці створення організації «Карпатська Січ». Учасники цих заходів за допомогою вудилища стягнули угорський національний прапор, який встановлено не балконі мерії за рішенням міської ради поруч з прапорами України, Євросоюзу та міським стягом. Правоохоронці закликали активістів до порядку і прапор невдовзі був повернутий на місце.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто закликав владу України розслідувати цей інцидент. За його словами, офіційний Будапешт очікує від української влади реакції на дії «націоналістичних груп, члени яких зірвали угорський прапор». З цього приводу угорське зовнішньополітичне відомство викликало посла України. Поставлено також вимогу якнайшвидше затримати і покарати виконавців.

Сайт «mukachevo.net» щодо чисельності акції пише, що то була «колона в кількадесят людей з прапорами «Свободи», «Легіону Свободи», «Соколу» та інших організацій» при цьому більшість була з інших районів та областей України. Правоохоронці пообіцяли порушити справу за фактом хуліганства. Тільки невідомо, чи йдеться про прапор, чи про кілька димових шашок та петард, які кинули учасники ходи у центрі міста.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...