Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Інтерпол затримав організатора «тітушок»

Автор:

|

Квітень 12, 2018

|

Рубрика:

Інтерпол затримав організатора «тітушок»

Інтернет-газета «Українська правда» у четвер, 12 квітня, повідомляє, що у Франції затримано Армена Саркісяна, якого українські правоохоронні органи називають організатором груп «тітушок» під час Євромайдану.

Міністр внутрішніх вправ України Арсен Аваков, коментуючи цей факт, наголосив: «Французькі колеги за нашим запитом затримали Саркісяна. Правда, він представився громадянином Вірменії, хоча український паспорт у нього також є і отримав він його раніше за вірменський».  Міністерство вже отримало офіційне підтвердження цього арешту. Армен Саркісян був затриманий на дорозі під час перевірки документів. Суд вже призначив йому  запобіжний захід – особисте зобов’язання виконувати усі судові приписи до 19 травня. До цього часу Генеральна прокуратура України повинна надіслати документи щодо екстрадиції затриманого в Україну.

Встановлено, що вбивство журналіста В’ячеслава Веремія здійснила саме група Армена Саркісяна. До неї входив і нещодавно заарештований у Києві Юрій Крисін. Після Революції Гідності Армен Саркісян втік з України і переховувався у Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply