Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Інстинкт виживання проти здорового глузду

Автор:

|

Грудень 07, 2017

|

Рубрика:

Інстинкт виживання проти здорового глузду

У четвер, 7 грудня, сайт Української служби «Голосу Америки» оприлюднив інтерв’ю з  директором Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артемом Ситником. Воно було записане під час роботи Глобального форуму з повернення активів, отриманих злочинним шляхом, який щойно завершився у Вашингтоні.

Зрозуміло, що одним з основних питань стали жорсткі вислови генерального прокурора України Юрія Луценка на адресу НАБУ, які пролунали напередодні з трибуни Верховної Ради.

«Я відчував, що рано чи пізно буде такий вибух і буде така контратака, яка фактично буде перекреслювати останні три роки, які відбулися в Україні, перекреслювати ті реформи, які були розпочаті, перекреслювати можливу міжнародну співпрацю», – так прокоментував очільник НАБУ міжвідомчі суперечності, які для багатьох в Україні виявилися неочікуваними. Адже робота цих двох правоохоронних структур за визначенням не може дублюватися чи створювати труднощі одна одній. Втім, на думку Артема Ситника конфлікт полягає не у розподілі повноважень. «Тут йдеться про виживання корупційної еліти, що ще раз доводить, що неможливо розслідувати в Україні справи про топ-корупціонерів і не зустрічати такого спротиву», – пояснив директор НАБУ й додав, – «Це реально перекреслює співпрацю з нашими стратегічними партнерами. Стратегічними партнерами, які нас підтримують, коли ми знаходимося в стані війни. Навіщо це робити? Мабуть, це вже інстинкт виживання домінує над здоровим глуздом».

Світлина з сайту «Голосу Америки»: Артем Ситник.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply