Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Іноземним послам розповіли про спецоперацію СБУ

Автор:

|

Червень 01, 2018

|

Рубрика:

Іноземним послам розповіли про спецоперацію СБУ

У п`ятницю, 1 червня, голова Служби безпеки України Василь Грицак і генеральний прокурор Юрій Луценко дали пояснення з приводу інсценування вбивства журналіста Аркадія Бабченка та розповіли про досягнуті таким чином результати. На зустрічі були присутні дипломати країн «Великої сімки» (США, Канада, Великобританія, Німеччина, Франція, Італія, Японія), Європейського Союзу, а також Норвегії та Австралії.

Юрій Луценко й Василь Грицак поінформували про цілі, які ставилися під час ухвалення рішення щодо проведення спецоперації. Як зазначалося, «обрана стратегія дала змогу не допустити загибелі журналіста», а також «отримати відомості щодо можливих потенційних жертв»,

Цього ж дня генпрокурор повідомив, що слідство отримало список із 47 осіб, які могли стати наступними жертвами. Більшість з них – відомі українські та колишні російські журналісти.

Ввечері 29 травня поліція повідомила, що у Києві застрелили російського журналіста Аркадія Бабченка. А невдовзі з’явилася інша офіційна інформація – Аркадій Бабченко насправді живий, а спецоперація з інсценування вбивства проведена для того, що запобігти вбивству справжньому, нібито організованому на замовлення російських спецслужб. 31 травня Шевченківський районний суд у Києві заарештував на два місяці підозрюваного в організації спроби цього замаху Бориса Германа.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply