Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 4, 2020

Ім’я нового президента Франції вже відоме!

Автор:

|

Травень 07, 2017

|

Рубрика:

Ім’я нового президента Франції вже відоме!

І це попри те, що офіційні підсумки голосування будуть оголошені аж 11 травня. Але для чогось же проводять екзит-поли, для чогось аналізують масу різних факторів політичні експерти! Отож, за узагальненими даними сьогодні, 7 травня, незалежний кандидат Еммануель Макрон здобув перемогу у другому турі президентських виборів. Його передбачуваний показник становить близько 65,5% голосів. Це навіть трішки вище, ніж давали соціологи, складаючи завершальні рейтинги перед днем тиші. Відповідно у кандидатки від ультра-правих Марін Ле Пен – 34,5%.

39-річний Еммануель Макрон став наймолодшим президентом в історії Франції. Після повідомлень про перші підсумки голосування він заявив, що «починається нова ера надії та впевненості».

Марін Ле Пен, за традицією держав з розвиненою демократією, вже привітала суперника з перемогою. Однак таки не змогла не вколоти і заявила, що французам був запропонований вибір «між патріотами і глобалістами». До патріотів, як можна зрозуміти, вона відносить себе. Не зрозуміло лише, як це поєднується у неї з демонструванням прихильності до Кремля.

Представник канцлера Німеччини Анґели Меркель назвав переконливий успіх Еммануеля Макрона «перемогою сильної і єдиної Європи», свої вітання переказала і прем’єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей.

Світлина Reuters: прихильники Еммануеля Макрона у центрі Парижа святкують перемогу свого кандидата.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply