Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Іммігрант у Парижі врятував від смерті дитину

Автор:

|

Травень 28, 2018

|

Рубрика:

Іммігрант у Парижі врятував від смерті дитину

Президент Франції Еммануель Макрон у понеділок, 28 травня, прийняв у Єлисейському палаці 22-річного африканця Мамуда Гассаму і особисто висловив йому подяку від імені всіх французів. Іммігрант з Республіки Малі став справжнім героєм після того, як минулими вихідними піднявся фасадом багатоквартирного будинку у Парижі, щоб врятувати від падіння дитину.

Менше хвилини пішло на те, щоб видертися на четвертий поверх, підтягуючись з одного балкона на інший. Там сміливець перехопив чотирирічного хлопчика з рук чоловіка, який намагався утримати дитину, перехилившись через балконну перегородку з сусідньої квартири.

Мер Парижа Анн Ідальго додзвонилася до рятівника телефоном, щоб подякувати. Молодий чоловік розповів їй, що кілька місяців тому приїхав до Франції з Малі, сподіваючись почати нове життя. Пані мер відповіла, що «Париж, безумовно, з радістю підтримає його прагнення влаштуватися у Франції».

Сам Мамуд Гассама сказав журналістам, що проходив повз, коли побачив біля одного з будинків натовп людей, які дивилися вгору. І так пояснив свій вчинок: «Я зробив це, адже це була дитина. Я поліз… Слава богу, мені вдалося його врятувати». Прибулі на місце події рятувальники лише констатували, що дитина вже в безпеці, а також віддали належне мужності та добрій фізичній підготовці Мамуда.

За даними місцевих ЗМІ, хлопчик у цей був один вдома. Батька допитала поліція за підозрою в нехтуванні своїми батьківськими обов’язками. Матері, наскільки відомо, перебувало поза межами міста.

Світлина AFP.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply