Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 13, 2018

Ільмі Умеров на лікарів не скаржиться

Автор:

|

Вересень 08, 2016

|

Рубрика:

Ільмі Умеров на лікарів не скаржиться

02_0908-1

Сайт Deutsche Welle оприлюднив 8 вересня інтерв’ю з випущеним напередодні з психіатричної лікарні у Сімферополі заступником голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеровим. Як відомо, окупаційна влада в Криму звинувачує його у публічних закликах до порушення територіальної цілісності РФ і 11 серпня примусово помістила на стаціонарну психіатричну експертизу. Наведемо кілька найбільш показових, на нашу думку, фрагментів цієї бесіди.

Умови в лікарні були жахливі. Й не лише побутові. Доводилося перебувати поряд із справжніми психічнохворими. Від лікарняної їжі пацієнт відмовився, їв лише те, що приносили з дому. Жодних медичних препаратів з рук персоналу не приймав. На територію лікарні не випускали. З тими, хто приходив відвідати, доводилося спілкуватися у присутності хворих.

Експертиза тривала три тижні. Розповідаючи про ставлення до нього медиків, Ільмі Умеров сказав: «Все було дуже доброзичливо, вони всі мої колеги, адже я сам лікар за освітою. Тому труднощів переконати їх, що я психічно здоровий, не виникло. І рішення було ухвалено: однозначно – ніяких психічних відхилень у мене немає. І ті задуми, які, мабуть, були у слідства, щоб мене дискредитувати, поки що не здійснилися». Він розповів також, що кілька днів не міг скористатися туалетом, який був у жахливому стані, з відкритою кабінкою. Поскаржився адміністрації і отримав дозвіл користуватися туалетом для персоналу.

Наприкінці розмови Ільмі Умеров сказав, що залишається в Криму: «Я не визнаю результатів референдуму, і все, що потім робилося з посиланням на референдум. Якщо б я хотів втекти від так званого покарання за свою думку, за свою позицію, я міг би це зробити вже давно».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...