|

Вересень 17, 2016

|

02_0917-1

Про цю чудову новину з Паралімпійських Ігор засоби масової інформації розповідають 17 вересня. У фінальному поєдинку зустрілися збірні України та Ірану. Рахунок на 26-й хвилині відкрив Володимир Антонюк, але у другому таймі суперники змогли його зрівняти. Долю чемпіонського звання вирішували у додатковий час. На 5-й його хвилині переможний гол забив Артем Красильніков. Українці перемогли 2:1 і отримали в нагороду золоті медалі.

У 9-ий змагальний день у нашій збірній були ще одне колективне чемпіонство. Перше місце  здобула команда з настільного тенісу, за яку виступали Віктор Дідух, Максим Ніколенко і Михайло Попов. А третю золоту медаль здобула для України у плаванні на 100 метрів вільним стилем Ганна Стеценко.

Срібні нагороди вибороли два легкоатлети – Роман Павлик (біг на 400 метрів) і Микола Діброва (штовхання ядра) та чотири плавці – Богдан Гриненко (50 метрів вільним стилем), Віктор Смирнов (200 метрів комплексне), Дмитро Виноградець (150 метрів комплексне) і Ярослав Денисенко (100 метрів вільним стилем). У плаванні українські спортсмени отримали і чотири бронзові медалі – Юрій Божинський (50 метрів вільним стилем), Євген Богодайко (100 метрів вільним стилем), Марина Вербова (50 метрів на спині), Максим Веракса (100 метрів вільним стилем). Третьою у бігу на дистанції 1500 метрів стала українська легкоатлетка Людмила Данилівна.

Рахунок медалей нашої команди сягнув цифри 106!

На світлинах: вгорі – параолімпійська чемпіонка Ганна Стеценко, внизу – радість українських футболістів.