|

Вересень 12, 2016

|

02_0912-mereshko

А ще одразу три синьо-жовті прапори здійнялися під склепіння паралімпійського басейну. Отож, 12 вересня українські електронні засоби масової інформації з піднесенням розповідають, як напередодні на дистанції 200 метрів комплексним плаванням українці «захопили» увесь п’єдестал  пошани. Денис Дубров фінішував першим та ще й із світовим рекордом, срібна медаль у Максима Крипака, а бронзова у Дмитра Ванзенка. А ось хто ще здобував нагороди для України у четвертий змагальний день: чемпіонами стали Лейля Аджаметова (легка атлетика, біг на 100 метрів), Роман Полянський (академічне веслування, одиночка), Наталія Косміна (настільний теніс, індивідуальні змагання), Єлизавета Мерешко (плавання, 100 метрів брасом), Олексій Федина (плавання, 100 метрів брасом); срібні медалі здобули Зоя Овсій (метання булави) та Вікторія Савцова (плавання, 100 метрів брасом); бронзові – Дмитро Прудніков (стрибки у довжину), Сергій Паламарчук (плавання, 200 метрів вільним). Отож, паралімпійська збірна України вже має 49 нагород – 18 золотих, 13 срібних та 18 бронзових.

На світлині: Єлизавета Мелешко з другою своєю золотою медаллю на Паралімпіаді у Ріо.