Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 11, 2019

І рулон туалетного паперу на місяць…

Автор:

|

Жовтень 09, 2016

|

Рубрика:

І рулон туалетного паперу на місяць…

1009___03-1

Українські Інтернет-портали 9 жовтня поширили невідому раніше інформацію про незаконно утримуваного в Росії власного кореспондента агенції «Укрінформ» Романа Сущенка. Першоджерелом є російське видання «Нова газета». У ньому оприлюднено репортаж про відвідини членами Громадської спостережної комісії (ГСК) Москви в’язниці Лефортово, де нині перебуває позбавлений волі український журналіст. Загалом текст об’єктивний і доброзичливий, слова «український шпигун» взято в лапки. Пропонуємо одну цитату: «Запитуємо Романа, чи здійснювався на нього фізичний тиск. Сущенко каже, що ні. Але в першу добу був психологічний тиск. І ще в цю першу добу йому не давали ні їжі, ні води».

Особисті речі вже повернули, але забрали казенні. Тобто змінного одягу Роман не має. На запитання, чи видали гігієнічний набір, відповідь шокувала: «Так. Сказали, що рулон туалетного паперу на місяць. Економлю». Представники в’язниці на це виправдовувалися, що громадяни Росії отримують те саме, отже не можна скаржитися на дискримінацію.

Члени ГСК погодилися допомогти Роману отримати передачу з найбільш необхідними речами. Він продиктував. Однак працівники слідчого ізолятора заборонили йому називати номер телефону родичів. Отож перелік прохань надіслали адвокату Романа Маркові Фейгіну.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply