Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

І музика теж воює

Автор:

|

Вересень 27, 2016

|

Рубрика:

І музика теж воює

01_0927-1

У зоні бойових дій на Донбасі знову стало гарячіше. Зведення прес-центру штабу АТО станом на 27 вересня містить інформацію аж про 40 фактів ведення окупантами вогню по українських позиціях, що зафіксовані минулої доби. При цьому контрольовані російською владою бандформування не обмежувалися лише гранатометами, кулеметами та стрілецькою зброєю. На Маріупольському напрямку по Старогнатівці бойовики відкривали вогонь з бойових машин піхоти. Використовували вони озброєння цього виду панцирної техніки й під  Зайцевим та Нижнім Лозовим Донецького напрямку. По цих двох населених пунктах терористи також стріляли з мінометів. Знову помічено злочинну діяльність принаймні одного снайпера. Цього разу в районі Мар’їнки.

А ще прес-центру штабу АТО у мережі Facebook розповів, як вдається підтримувати у захисників Вітчизни бадьорий настрій та бойовий дух. Виявляється, у прифронтових смугах бувають і концерти. У Новойадарському районі Луганської області просто неба гурт «Натоліч» з міста Дніпро влаштував справжнє свято сучасної української рок-музики для місцевих мешканців та українських військовослужбовців.

«Ми почали відвідувати бійців на передовій з 2015 року, – сказав вокаліст та автор текстів гурту Костянтин Рафальський. – Наш обов’язок – всіляко підтримувати наших захисників. Адже те, що ми маємо в місті Дніпро мир та можливості творити й розвиватись, є прямою заслугою українських бійців, що зупинили ворога на Сході країни».

На світлинах: музиканти і глядачі.

01_0927-2

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...