|

Червень 21, 2016

|

foot=2

Після двох поразок у груповому турнірі збірна України втратила всі шанси пройти у наступний раунд змагань. Тому зустріч з командою Польщі мала для наших футболістів суто престижний характер. Хотілося гідно завершити чемпіонат.

Українці доволі пристойно провели перший тайм, однак на 10-й хвилині другого пропустили м’яч у свої ворота і програли 0:1. Тепер покидають «Євро-2016» з дуже невтішним результатом. Не здобуто жодного очка, не забито жодного гола.

У післяматчевому інтерв’ю захисник нашої збірної України Олександр Кучер кинув докір на адресу головного тренера Михайла Форменка: «Як ми можемо взагалі забивати, якщо треба випускати ще одного нападника, а виходить захисник замість нападника?» Цим він повторив те, про що давно і багато твердять експерти. Українська команда поїхала на чемпіонат Європи, маючи в складі лише трьох форвардів

На світлині: у боротьбі за м’яч українець Олександр Кучер (праворуч) і поляк Роберт Левандовскі.