Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 28, 2020

І Крим наш, і Кубань наша!

Автор:

|

Травень 07, 2016

|

Рубрика:

І Крим наш, і Кубань наша!

MICT_n__16-05-07__01_Кубань наша

На пісенному конкурсі «Євробачення» прийнято готувати коротенькі відеопрезентації учасників. Цього року ця традиція викликала обурення у шовіністичних колах Росії. Бо у представленні Джамали мапа України містила не лише тимчасово окупований Крим, а й Кубань. Проросійські сайти одразу почали твердити, що нема тут жодного умислу, просто трапилася помилка. Не факт!

Якби до України на «Євробаченні-2016» приєднали Курильські острови, це справді була б помилка, бо вони є захопленою росіянами японською територією. Нам чужого не треба. А Кубань історично належала давній українській державі, що називалася тоді Київською Руссю. У часи російського царату, після остаточного «зачищення» Запорізької Січі цей край заселили українцями. Й мову українську там не вдалося знищити й донині. А заснований ще у 1811 році Кубанський козачий хор у радянські часи виконував «Ще не вмерла Україна» під виглядом народної пісні.

У 1918 році гетьман Павло Скоропадський, почавши будувати Велику Україну, провів результативні перемовини з тодішнім кубанським керівництвом. І якби не більшовицьке вторгнення, Кубань була б у складі Української держави. Як і Крим, що його гетьман теж вважав українським.

Ні, все правильно у тому анонсі! Це просто пророчий погляд у майбутнє. Бо колись таки Росія розвалиться, як перед тим СРСР. І тоді відбудеться остаточне збирання українських земель. З Кубанню включно. Ще б Білгородщину не забути!

Ukrainian ethnic lands

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply