Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

Гуртом зупинити «Північний потік-2»

Автор:

|

Червень 18, 2018

|

Рубрика:

Гуртом зупинити «Північний потік-2»

Петро Порошенко у понеділок, 18 червня, написав на своїй офіційній facebook-сторінці: «Чому зупинка проекту «Північний потік-2» надзвичайно важлива для України? Бо він будується не для того, щоб економічними факторами провести диверсифікацію, а для того, щоб Україну залишити без грошей на фінансування нашої оборони».

Далі Президент України наводить посилання на свою замітку для онлайн-платформи Medium. У ній йдеться про те, що Україна веде активні переговори з Німеччиною, щоб створити групу в Євросоюзі для зупинки «Північного потоку-2». Окрім того, партнери із США рішуче налаштовані на підтримку України.

Наводимо найбільш промовистий, на нашу думку, витяг з тексту: «Північний потік-2» – це абсолютно політиканський проект, який спрямований проти України, який немає жодної економічної складової, який намагається забрати з України бюджет, що дорівнює майже 3 млрд доларів. Однак, я переконаний, що спільними, об’єднаними зусиллями ми зможемо його зупинити».

За словами Петра Порошенка, саме те, що через Україну перекачують газ до Європи, зупинило Володимира Путіна від подальшого наступу у 2014 році.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply