Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, May. 20, 2019

Гучна відставка радника президента США

Автор:

|

Лютий 14, 2017

|

Рубрика:

Гучна відставка радника президента США

Ще й не будь-якого, а з національної безпеки. А це одна з ключових посад в президентській адміністрації. Свого часу її займав Збігнєв Бжезінський, якого можна з повним правом назвати живою легендою американської політики. Тепер, полишив Майкл Флінн.

Він визнав, що у час перед інавгурацією Дональда Трампа, коли події надто швидко розвивалися, «з необережності надав віце-президенту та іншим неповну інформацію щодо телефонних розмов з послом Росії». Спілкування з керівником російського дипломатичного представництва у Вашингтоні Сергієм Кисляком відбувалося у грудні. Спершу Майкл Флінн заперечував, що розмови торкалися антиросійських санкцій, однак пізніше погодився, що ця тема все ж могла обговорюватися. У своїй заяві він написав: «Я щиро вибачився перед президентом і віце-президентом, і вони прийняли мої вибачення».

Правовий документ, що має назву Акт Логана і був прийнятий ще в 1798 році, забороняє громадянам США без офіційно наданих на це повноважень, вести переговори з офіційними представниками іноземних держав, які мають розбіжності із Сполученими Штатами.

На світлині АР: Майкл Флінн по праву руку від Володимира Путіна (2015 рік).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...