Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 20, 2019

Хто ви, полковник Іван Без’язиков?

Автор:

|

Грудень 13, 2016

|

Рубрика:

Хто ви, полковник Іван Без’язиков?

1213___02-1

Про те, що його затримано у Житомирі за підозрою у співпраці з так званою «ДНР», стало відомо ще напередодні. В новину важко було повірити. Адже його звільнення з полону отримало зусиллями журналістів дуже широкий розголос. Нагадаємо, що Іван Без’язиков потратив у полон у серпні 2014 року під Степанівкою, коли з білим прапором парламентаря пішов до бойовиків забрати тіла загиблих товаришів. Яким чином 5 липня 2016 року його вдалося визволити – невідомо. Кажуть лише, що завдяки якійсь спецоперації Служби безпеки України (СБУ). А тепер виникає запитання, чи того звільнили?

Як повідомила дружина полковника Маргарита Кушнірова, у них у квартирі був обшук, вилучили комп’ютерну техніку, електронні носії інформації, фотоапарати, мобільні телефони. Сам затриманий перебуває у слідчому ізоляторі.

13 грудня керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук на брифінгу повідомив: «Поведінка Без’язикова у полоні була доволі підозрілою, а саме він був одягнений у військову форму збройних сил РФ, він мав при собі зброю, що, мабуть є екстраординарним для осіб, які, начебто, перебувають у полоні». Зачитано також кілька свідчень очевидців, які дають підстави висувати підозри у співпраці з ворогом. Олександр Ткачук наголосив, що спецслужба не поспішала з висновками, інформацію збирали та перевіряли впродовж тривалого часу.

Сьогодні суд повинен обрати для Івана Без’язикова запобіжний захід.

На світлині: Маргарита Кушнірова та Іван Без’язиков влітку цього року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...