Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 18, 2018

Хто вчинив теракт проти терориста «Мотороли»?

Автор:

|

Червень 24, 2016

|

Рубрика:

Хто вчинив теракт проти терориста «Мотороли»?

сепар

«Інтерфакс» 24 червня повідомив, що у центрі Донецька стався начебто замах на одіозного ополченця так званої Донецької народної республіки (ДНР) Арсенія Павлова на прізвисько «Моторола».

«Вибух пролунав вранці в п’ятницю біля входу в республіканський травматологічний центр, звідки в цей момент після перев’язки виходив Моторола. Сам він при цьому не постраждав», – цитує агенція свого анонімного інформатора, вказавши лише, що той має відношення до «правоохоронних органів самопроголошеної ДНР».  Далі написано, що фугас був розміщений в одному з дерев за гаражем на території лікарні. Оголошено лише єдину версію – «влаштувати вибух могла українська диверсійно-розвідувальна група». І її ми одразу можемо відкинути як не фахову. Ніхто не буде ризикувати групою професійних розвідників лише для того, щоб «подзьобати» стіну травмпункту.

Скоріш за все маємо справу з доволі примітивною піар-акцією. Коли популярність катастрофічно падає, фальшивий «замах» є випробуваним методом нагадати про себе. Бо щось надто швидко і бездоказово ватажок донецьких бойовиків Олександр Захарченко заявив, що на Арсенія Павлова скоїли замах. При цьому ще й вказав прізвисько «Моторола», щоб всі зрозуміли, про кого йдеться.

На світлинах:

Від «замаху» постраждали авто і штукатурка.

Олександр Захарченко (ліворуч) і «Моторола».

сепар2

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...