Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Гриф «таємно» щодо вбивства Павла Шеремета

Автор:

|

Вересень 21, 2017

|

Рубрика:

Гриф «таємно» щодо вбивства Павла Шеремета

У четвер, 21 вересня, стало відомо, що Національна поліція засекретила всі рішення судів у цій справі. Режиму таємничості справді дотримуються дуже ретельно. Бо рішення було прийняте майже два місяці тому, однак лише зараз про нього дізналася громадськість. Та й то завдяки запиту інтернет-видання «Українські Новини», скерованому Державній судовій адміністрації.

У відповіді сказано, що постановою Головного слідчого управління Національної поліції про застосування заходів безпеки щодо осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві, державне підприємство «Інформаційні судові системи» зобов’язане обмежити в Єдиному реєстрі судових рішень повний і загальний доступ до рішень, прийнятих слідчими суддями Печерського районного суду Києва з клопотанням у кримінальному провадженні. Відповідно видалені з відкритого доступу понад 200 рішень у справі про вбивство Павла Шеремета. Нацполіція не називає причини цього рішення.

Нагадаємо, 20 липня 2016 року в центрі Києва була підірвана машина керівника «Української правди» Олени Притули, в якій перебував Павло Шеремет. Слідство щодо цього резонансного вбивства досі не знайшло винних.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply