Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 22, 2018

Грибовицьким звалищем зайнялися слідчі СБУ

Автор:

|

Червень 04, 2016

|

Рубрика:

Грибовицьким звалищем зайнялися слідчі СБУ

сміття_foto

Інтернет-ресурси оприлюднили 4 червня інформацію про те, що слідчим відділом управління Служби безпеки України у Львівській області відкрито кримінальне провадження за фактом пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі. Зробили це за поданою неназваним наразі громадським активістом заяви. Він просить розслідувати передумови виникнення пожежі та твердить, що має інформацію про можливу причетність до події службових осіб з органів місцевого самоврядування. Вона буде вивчена фахівцями спецслужби, які також перевірять імовірність службового недбальства.

Як ми вже повідомляли, 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі спалахнула пожежа, після якої стався зсув сміття і під завалом опинилося четверо осіб. Тіла трьох мертвих рятувальників вже знайшли. Влада Львова оголосила про план залучення 40 млн євро іноземного кредиту на рекультивацію звалища та будівництво сміттєпереробного заводу.

About Author

news

  • Net Feed

    Ну, а “пан” Садовий, як завжди вийде сухим з води… Хоча насправді, якби не він і не його прагнення отримати відкат, стояв би вже сучасний завод по переробці сміття, діти з матерями не ховали би тата і чоловіка.

    • Oksana Andronova

      Тут реально огидно все виглядає, переводять стрілки з основної теми на пошуки цапа-відбувайла. Зрозуміло, за кого грає “громадський активіст”. Вже звучали заяви про бульдозериста, який у всьому винен. Цікаво, зловмисник-бульдозерист щось отримає із тих 20-30 млн. (частка від сорока) приречених бути вкраденими?

Loading...