Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 27, 2020

Грузія: переможці хочуть змін у конституції

Автор:

|

Жовтень 31, 2016

|

Рубрика:

Грузія: переможці хочуть змін у конституції

1031___07-1

31 жовтня тут оприлюднили підсумки другого туру парламентських виборів, голосування у якому відбулося напередодні. Активність виборців у другому турі становила 37,5%. Обирали депутатів у тих 50-ти одномандатних округах, де в першому турі переможця визначити не вдалося. І у 48-ми з них депутатами обрані кандидати від правлячої партії «Грузинська мрія – демократична Грузія». А це означає, що загалом вона за підсумками двох турів отримала 115 місць в парламенті чисельністю у 150 депутатів. Відповідно, отримала право змінювати Конституцію країни, яким має намір неодмінно скористатися, щоб внести суттєві поправки в Основний закон Грузії.

Така суттєва перевага свідчить також про відчутне зростання популярності партії влади у Грузії. Адже у парламенті нинішнього складу вона має 87 мандатів. Натомість партія Міхеіла Саакашвілі «Єдиний національний рух» зазнала відчутних втрат. Число її депутатів зменшилося з 50-ти до 27-ми. Колишній президент Грузії, а нинішній одеський губернатор, вже заявив про порушення і фальсифікації.

На світлині: ось у такій оригінальній споруді, яка розташована не у столиці, а в місті Кутаїсі, засідає грузинський парламент.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply