Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 14, 2019

Грузія на порозі політичної кризи

Автор:

|

Червень 01, 2018

|

Рубрика:

Грузія на порозі політичної кризи

У п’ятницю, 1 червня, поновилася акція протесту «проти несправедливості», яка розпочалася напередодні ввечері. Кілька тисяч людей вийшли на вулицю, бо обурені вироком у справі про вбивство двох школярів в грудні 2017 року. Тоді Леван Дадунашвілі і Давид Саралідзе загинули під час масової бійки між учнями. Тбіліський міський суд 31 травня частково виправдав обвинувачених у цій справі.

Опозиційні партії домовилися не брати участь в акції, бо організаторів почали звинувачувати в політичному підґрунті, в тому, що опозиція, зокрема партія Міхеіла Саакашвілі «Єдиний національний рух», використовує протести в своїх інтересах. Відкриваючи мітинг, батько загиблого хлопчика Заза Саралідзе заявив, що протест не має жодного відношення до політики, бо «коли гине дитина, вже нічого не важливо». Виступили і батьки інших убитих дітей, які також не змогли знайти справедливості в правоохоронних органах.

Мітингувальники заявили, що вважають недостатнім те, що головний прокурор країни залишив свою посаду. Вони вимагають відставки уряду і дострокових парламентських виборів. Як повідомляють грузинські ЗМІ, акції на підтримку учасників масового мітингу в Тбілісі у п’ятницю відбулися у великих містах Грузії: Кутаїсі, Батумі, Зугдіді, Горі і Руставі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply