Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Грузія може втратити безвізовий режим з ЄС

Автор:

|

Квітень 30, 2018

|

Рубрика:

Грузія може втратити безвізовий режим з ЄС

Про це у понеділок, 30 квітня, пише інтернет-видання «Deutsche Welle». Причиною занепокоєння стало те, що Німеччина та інші країни Європейського Союзу (ЄС) зіткнулися з різким зростанням числа необґрунтованих запитів про надання притулку від грузинських громадян.

Процес почався саме після скасування візового режиму. За поточними даними, лише німецькі відомства зареєстрували приблизно в три рази більше запитів від громадян Грузії, ніж до скасування віз, що відбулося торік наприкінці березня. З січня по березень 2017 року (до лібералізації візового режиму) було прийнято 601 заяву. За той же період цього року – 1771.

Схожа чи може навіть ще більш напружена ситуація спостерігається в Італії, Франції та Швеції. Противники скасування віз вказують, що вони побоювалися саме такого розвитку подій. Окрім того, лунали застереження, що відсутність візових бар’єрів буде використана грузинським криміналітетом. У зв’язку з такою ситуацією в ЄС може початися обговорення механізму відмови від безвізового режиму. До цього пропонують вдатися у разі значного збільшення необґрунтованих запитів на отримання притулку або коли приїжджі громадяни Грузії становитимуть проблеми для безпеки.

Світлина: аеропорт Тбілісі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply