Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Громадянин України з угорським паспортом

Автор:

|

Червень 21, 2018

|

Рубрика:

Громадянин України з угорським паспортом

Інтернет-газета «Європейська правда» з посиланням на словацькі ЗМІ у четвер, 21 червня, повідомляє, що у Словаччині за запитом з Києва по лінії Інтерполу затримано чоловіка, якого підозрюють у скоєнні низки терористичних актів.

Повного імені не названо. Видання Noviny повідомляє, що заарештований мешкав у місті Кошице протягом двох років. Він фігурує в орієнтуваннях як «Владимир Г». Зазначається, що це громадянин України, однак у нього є також угорський паспорт на підставне ім’я.

За даними поліції, затриманий підозрюється у вчиненні таких злочинів, як нанесення навмисної шкоди здоров’ю, погрози вбивства, незаконне утримання заручників, бандитизм, тероризм, напад на посадових осіб та кілька інших. Крім того, за даними словацького телебачення, він займався постачанням зброї для терористичних угруповань.

Представник словацької поліції Мартін Вальдл розповів журналістам: «Зараз чоловік перебуває під вартою в поліції, і якщо він виявиться винним у злочинах, які йому інкримінують, то йому загрожує позбавлення волі на строк до 15 років». Окружний суд у Кошице повинен впродовж 48 годин прийняти рішення щодо екстрадиції підозрюваного.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply