Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Громадянська непокора по-вірменськи

Автор:

|

Травень 02, 2018

|

Рубрика:

Громадянська непокора по-вірменськи

У середу, 2 травня, як і закликав напередодні опозиційний лідер Нікол Пашинян, у Вірменії розпочався «тотальний страйк». Протестувальники фактично заблокували залізничне сполучення. Прес-секретар Південно-Кавказької залізниці Вардан Алоян повідомив, що поїзди вже перестали курсувати. У Єревані майже повністю призупинився рух транспорту.

Через перекриті дороги і транспортні проблеми не може зібратися парламент Вірменії. Вчасно прибув до сесійної зали лише один з кожних чотирьох депутатів. Якщо кворум не зберуть, то засідання буде зірвано.

У місті Гюмрі сотні активістів увійшли в будівлю мерії. Вони вимагають від глави міської адміністрації Самвела Баласаняна приєднатись до демонстрантів.

Додамо, масові мітинги в країні тривають вже понад два тижні. Через них змушений був подати у відставку обраний перед тим на посаду прем’єр-міністра колишній президент країни Серж Саргсян. Заповнити вакансію очільника уряду мав намір Нікол Пашинян. Але 1 травня він не отримав підтримки парламенту і закликав до загального страйку та акцій громадської непокори.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply