Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Хробаки у тарілках солдатів

Автор:

|

Лютий 28, 2017

|

Рубрика:

Хробаки у тарілках солдатів

За фактом неякісного харчування у військовій частині Збройних Сил України, дислокованій у Самборі Львівської області, міністр оборони Степан Полторак одразу призначив службове розслідування. На місце інциденту вже виїхали представники міністерства. Про це повідомляє 28 лютого «Радіо Свобода» з посиланням на прес-центр Міноборони.

Як з’ясувалося, у цій військовій частині послуги з харчування надає товариство з обмеженою відповідальністю (ТзОВ) «Геус-груп». За цим фактом міністр оборони доручив створити мобільні групи, які перевірятимуть усі частини, де організацією харчування військових займається саме ця фірма.

За даними Єдиного державного реєстру, ТзОВ «Геус-груп» із статутним капіталом 25 тис. грн. зареєстровано у вересні 2014 року в Києві. Власниками підприємства є мешканець Одеси Аркадій Генкін та кияни Олександр Саєнко і Володимир Абрамов, передає «Zaxid net». Водночас Степан Полторак вже звернувся до головного військового прокурора, щоб порушити карну справу та покарати винних за фактом неякісного харчування.

Раніше у мережі Facebook з’явилась фотографія з цієї частини, де в їжі солдатів видно хробаків.

Світлини: Василина Мельник, Public Domain.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply