Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

Греція та Україна зміцнюють співпрацю

Автор:

|

Лютий 09, 2017

|

Рубрика:

Греція та Україна зміцнюють співпрацю

Прем’єр-міністр Грецької Республіки Алексіс Ципрас 9 лютого перебуває в Україні з робочим візитом. Ці відвідини припали на час, коли відзначається 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між двома державами. Відбулася зустріч Петра Порошенка з високим гостем у форматі віч-на-віч. Президент України  висловив вдячність за стійку позицію Греції щодо незалежності та територіальної цілісності України, засудження російської агресії та невизнання анексії Криму.

Далі відбулися перемовини української та грецької делегацій під головуванням Президента України та Прем’єр-міністра Грецької Республіки, після яких Петро Порошенко та Алексіс Ципрас зустрілися з представниками засобів масової інформації.

Під час спілкування з журналістами глава Української держави, зокрема, високо оцінив допомогу, яку надає грецький Уряд українським військовослужбовцям для проходження курсів реабілітації, та роль Греції у процесі прискорення запровадження безвізового режиму для громадян України. Алексіс Ципрас у своєму виступі багато уваги надав врегулюванню збройного конфлікту на Донбасі, наголосивши, що Грецію «ці події стосуються безпосередньо, оскільки якраз на Сході України проживає значна національна меншина етнічних греків».

Оцінюючи підсумки перемовин у Києві, Алексіс Ципрас сказав: «Це оптимістична зустріч, яка дає нам підстави говорити про подальші роки тісного співробітництва і допоможе нам здобути мир в регіоні».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply