Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Грандіозна демонстрація у Будапешті

Автор:

|

Квітень 15, 2018

|

Рубрика:

Грандіозна демонстрація у Будапешті

Як розповідає у неділю, 15 квітня, Інтернет-видання «Радіо Свобода» з посиланням на AFP, на вулиці угорської столиці напередодні вийшло близько 100 тисяч осіб. Вони не мають довіри до результатів недавніх парламентських виборів, тому вимагали перерахунку голосів і зміни електоральної системи.

Протестувальники обурені тим, що партія правоконсервативного прем’єр-міністра Віктора Орбана набрала близько 50 відсотків голосів, а у коаліції з Християнсько-демократичною народною партією отримує 133 місця з 199 в Державних зборах. Парламентські вибори в Угорщині відбулися 8 квітня. Віктор Орбан учетверте очолить угорський уряд. Свою кампанію він побудував на націоналістичній риториці, виступаючи захисником іудейсько-християнської культури «старої» Європи. Опозиція звинувачує його у ксенофобії, расизмі, тиску на громадянське суспільство, маніпуляціях з виборчою системою і встановленні контролю над судовою владою і пресою. Віктора Орбана також критикують за відверту прихильність до президента Росії Володимира Путіна.

Світлини Reuters.

About Author

news

  • Texnar Texnar

    Ліберали програли вибори, набрали 5%. Протестують проти народу, який проголосував не за них, проти вільного вибору, проти волі більшості, проти демократії. Замість того щоб усвідомити власні помилки, змінитися. Але ліберали на це не здатні. Вони звикли нав’язувати свої “цінності” народу.
    Очевидно акція протесту була організована і проплачена структурами Сороса.