Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

«Град» на Приморському напрямку фронту

Автор:

|

Жовтень 04, 2017

|

Рубрика:

«Град» на Приморському напрямку фронту

Оприлюднене 4 жовтня зведення прес-центру штабу АТО інформує про серйозне загострення ситуації у зоні бойових дій. І справа не лише у тому, що зросло число обстрілів – минулої доби окупаційні війська відкривали вогонь 22 рази. Основна відмінність полягає у тому, що промосковські бандформування почали застосовувати зброю, яку давно повинні були відвести від лінії розмежування, як цього вимагають Мінські угоди.

Особливо шаленів ворог на Приморському напрямку. Саме тут вперше від дня запровадження «шкільного замирення» (а це трохи більше місяця) терористи вдалися до «Градів». Українські позиції поблизу Широкиного ввечері були обстріляні реактивними снарядами з переносних установок типу «Партизан». А згодом поблизу Талаківки сепаратисти вели вогонь уже з повноцінної реактивної системи залпового вогню. Загалом ними зроблено 38 пострілів.  Як наслідок – загорілися поля. Окрім того з 120-міліметрового міномету обстріляно житловий сектор селища Водяне.

На Донецькому напрямку бойовики вели вогонь біля Авдіївки, Невельського, Зайцевого, Майорська та шахти Бутівка. А на Луганському ввечері і вночі вони інтенсивно обстрілювали наших захисників на околицях Трьохізбенки. При цьому отримав поранення один наш військовослужбовець.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply