Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 23, 2018

Говорили про мільярд, якого поки що нема

Автор:

|

Березень 20, 2017

|

Рубрика:

Говорили про мільярд, якого поки що нема

Пізно ввечері 20 березня завершилася зустріч Петра Порошенка з керівниками фракцій та груп Верховної Ради. «Нам треба обмінятися думками щодо поточної ситуації, яка склалася в країні і яка виникла у світі у зв’язку з відповідною реакцією Міжнародного валютного фонду, Європейської комісії. Думаю, було б корисно провести відповідні консультації», – так пояснив потребу у цій розмові сам Президент України.

Як відомо, призначене на сьогодні до розгляду Радою директорів МВФ питання про виділення Україні чергового траншу у розмірі $1 мільярд, було зняте з порядку денного. Отож, можна сказати, що замість цього відбулася вечірня зустріч провідних осіб парламенту з главою держави.

Про її підсумки розповіла журналістам заступник голови фракції Блоку Петра Порошенка Ірина Луценко: «Розмова, в основному, стосувалася налагодження роботи парламенту, пошуку точок дотику між парламентом та Кабміном. Ми домовилися, що меморандум МВФ буде оголошений, як тільки він буде підписаний. Також ми проаналізували наслідки блокади».

Відомо також, що поки тривала зустріч, прем’єр-міністр Володимир Гройсман виходив на переговори з МВФ. Також після закінчення розмови з депутатами до перемовин із МВФ приєднався Петро Порошенко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...