Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Говорили годину про Україну

Автор:

|

Лютий 05, 2017

|

Рубрика:

Говорили годину про Україну

У ніч на 5 лютого за київським часом відбулася анонсована напередодні телефонна розмова Президентів США і України Дональда Трампа і Петра Порошенка. Як повідомляють офіційні особи, спілкування тривало близько однієї години. Стенограма цих телефонних перемовин не оприлюднена, і сумнівно, що її повний текст стане відомий загалу. Однак з повідомлень різних засобів масової інформації загалом складається оптимістична картина. Зазначено, що основною темою обговорення стало загострення ситуації на Донбасі. Глави держав наголосили на «терміновій необхідності» встановлення там режиму повного припинення вогню.

Речник Білого дому заявив, що Президент Дональд Трамп «мав дуже гарну розмову з Президентом України Петром Порошенком щодо вирішення різних питань, включаючи тривалий конфлікт України з Росією». Найголовніше, з американської сторони висловлено готовність сприяти справі його врегулювання: «Ми будемо працювати з Україною, Росією, а також всіма іншими залученими сторонами, щоб допомогти їм відновити мир уздовж кордону».

Своєю чергою Петро Порошенко висловив вдячність американському колезі «за тверду підтримку суверенітету та територіальної цілісності України».

Обговорено також майбутній візит Петра Порошенка до США. Він запланований на 20 лютого.

About Author

news

  • юрист

    Ми ці “оптимістичні картини” бачимо вже третій рік, а життя все гірше та гірше…