Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Apr. 19, 2019

Гордість дорожча, ніж призовий фонд

Автор:

|

Листопад 11, 2017

|

Рубрика:

Гордість дорожча, ніж призовий фонд

Відома українська шахістка Анна Музичук 11 листопада написала на своїй facebook-сторінці, що не поїде на світовий чемпіонат з рапіду і бліцу. Причиною названо місце його проведення та місцеві традиції, що їх повинні дотримуватися навіть гості. Змагання відбудуться наприкінці року в столиці Саудівської Аравії Ріяді.

Нагадаємо, що у лютому-березні 2017 року Анна брала участь у чемпіонаті світу з шахів серед жінок в Ірані, де зайняла друге місце. Протягом всього турніру їй, як й іншим учасницям, довелося скрізь носити хустку. Мабуть, це принесло дівчині масу незручностей і перспектива повторення пройденого видається нестерпною. На думку Анни Музичук, такі вимоги сторони, що організовує чемпіонат, принижують сучасних жінок.

Рішення означає, що буде без боротьби втрачено здобуті торік два титули чемпіонки світу – із швидких шахів (рапіду) і блискавичних (бліцу). Ще відмова дорого обійдеться у буквальному розуміння цього слова – на чемпіонаті у Саудівській Аравії встановлено рекордний призовий фонд. Але, як бачимо, жіноча гордість цінується вище.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...