Головою ПАРЄ обрали кіпріотку
Після скандальної відставки Педро Аграмунта, з його несанкціонованим візитом до Сирії у складі російської делегації, Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) не довго залишала цю посаду вакантною.
У вівторок, 10 жовтня, новим головою цієї поважної міжнародної інституції обрано політика з Кіпру Стеллу Кіріакідес. Її кандидатура була затверджена більшістю голосів. На це крісло також претендував литовець Емануеліс Зінгеріс. Стелла Кіріакідес буде займати цю посаду протягом трьох місяців – до відкриття наступної сесії ПАРЄ у січні 2018 року, коли відбудуться чергові вибори очільника Асамблеї.
6 жовтня, напередодні осінньої сесії ПАРЄ, її чинний на той день голова, 66-річний іспанець Педро Аграмунт подав у відставку. Він додав, що діє за порадою лікаря і повідомив, що буде продовжувати працювати в ПАРЄ як член парламентської делегації Іспанії.
Як допомогти собі та своєму ближньому
Дякую, що приділяєте увагу цій дуже важливій темі. Нажаль, більшість уУкраїнці рятували світ, зокрема, і 1920 року на Віслі
Річ Посполита була ліквідована 1795 року. Тому: Сто років тому 15 серпСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Мій коментар видалено. Я це так розумію що моя присутність на цьому саСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Вважаю дії української делегації у ПАРЄ правильними по суті але не спо