Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Холодна війна повертається?

Автор:

|

Жовтень 23, 2017

|

Рубрика:

Холодна війна повертається?

Військово-повітряні сили (ВПС) Сполучених Штатів готуються привести у бойову готовність стратегічні бомбардувальники В-52. Про це у понеділок, 23 жовтня, розповідає інтернет-видання «Європейська правда» з посиланням на Defence One. Офіційний наказ, щоправда, ще не надходив. Однак до нього вже готуються. При цьому наголошується, що знамениті B-52 не перебували на бойовому чергуванні від часу закінчення Холодної війни (1991 рік).

Генерал американських ВПС Девід Голдфейн назвав такі заходи ще одним кроком у забезпеченні бойової готовності. Він додав, що не йдеться про підготовку до якоїсь конкретної події, а про нову реальність. Адже «світ – небезпечне місце». Особливо, коли є ті, що відкрито говорять про застосування ядерної зброї. «Ми більше не живемо у двополярному світі, де є ми і Радянський Союз. Є інші гравці, які мають ядерний потенціал. Ще ніколи не було так важливо переконатися, що ми правильно виконаємо цю місію», – наголосив генерал.

Коли бомбардувальники B-52 врешті переведуть у бойову готовність, кілька цих літаків будуть постійно розміщені на авіабазі Барксдейл у штаті Луїзіана, ще дислоковано штаб Глобального ударного командування ВПС США (Air Force Global Strike Command).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply