Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

Хода за майбутнє без олігархів

Автор:

|

Квітень 03, 2018

|

Рубрика:

Хода за майбутнє без олігархів

У Києві у вівторок, 3 квітня, представники націоналістичних партій та громадських рухів проводять акцію з вимогою «деолігархізації» України. ЗМІ називають у числі учасників представників «Свободи», «Національного корпусу» і «Правого сектора». Вони пройшли маршем у центрі української столиці під гаслом «За українське майбутнє без олігархів!». Поліція перекрила рух транспорту в урядовому кварталі. За громадським порядком стежать приблизно півтори тисячі правоохоронців.

Маніфестанти вимагають прийняття «антиолігархічного пакету законів», який передбачає, зокрема, демонополізацію української економіки. Біля приміщення Кабінету міністрів відбувся мітинг. Його учасники тримали транспаранти з написами «За національне і соціальне визволення», «Повернемо власність олігархів державі», а також банер із зображенням Президента Петра Порошенка та написом «Чемодан. Вокзал. Мальдіви».

Потім учасники акції пішли до будівлі Верховної Ради. За неофіційною інформацією, найближчим часом може відбутися зустріч представників мітингувальників з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Праворадикали наполягають також на переговорах з Петром Порошенком.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply