Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

Хода за єдність Іспанії відбулася у Барселоні

Автор:

|

Жовтень 29, 2017

|

Рубрика:

Хода за єдність Іспанії відбулася у Барселоні

Як відомо, участь у референдумі за незалежність Каталонії взяло менше половини виборців. Тепер ті, хто не пішов голосувати, вийшли на вулиці головного міста бунтівного регіону.

У неділю, 29 жовтня, у Барселоні відбулася акція на підтримку єдності Іспанії. За офіційними даними у ній взяли участь близько 1 мільйона осіб. Вони прийшли з прапорами Іспанії і Євросоюзу, у багатьох в руках – повітряні кульки із зображенням прапорів Євросоюзу, Іспанії, а також прапора Каталонії в формі серця.

Масштабну політичну кризу в Іспанії спричинив проведений 1 жовтня, всупереч рішенню Конституційного суду, референдум про незалежність Каталонії. Місцева влада твердить, що при явці в 43% за незалежність проголосували 90,18% учасників, проти – 7,83%. А опитування громадської думки показують, що більше половини з 5,3 млн зареєстрованих в Каталонії виборців, не хочуть відокремлення від Іспанії.

Іспанський сенат ввів в Каталонії пряме правління у п’ятницю, відразу після того як каталонський парламент схвалив декларацію про незалежність провінції.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply