Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

Глибокі відмінності між НАТО і Росією

Автор:

|

Липень 13, 2016

|

Рубрика:

Глибокі відмінності між НАТО і Росією

NATO

У Брюсселі 13 липня, відбулося засідання Ради НАТО–Росія. Це перша така зустріч після Варшавського саміту, що завершився минулого тижня, й друга відколи Альянс обмежив контакти з Москвою через анексію українського півострова Крим.

За підсумками перемовин генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Єнс Столтенберґ на прес-конференції сказав: «У нас була відкрита, щира дискусія, атмосфера зустрічі була доброю, але ми не згоджуємось між собою. Звісно, ми й надалі бачимо брак порозуміння між Росією та НАТО, якщо йдеться про те, чому ми опинилися в такій ситуації».

Отож, між позиціями сторін існують глибокі відмінності та різниці підходів щодо ситуації в Україні. Наприклад, для НАТО є зрозумілим, що збільшення присутності солдатів Альянсу на його східному фланзі є безпосередньою відповіддю на дії Росії в Україні. У тому числі на нелегальну анексію Криму, з якою НАТО ніколи не погодиться. «До Криму збільшення нашої присутності на сході не входило до наших планів», – наголосив Єнс Столтенберґ.

Згідно з неофіційною інформацією, Росія запропонувала сьогодні повернення до військових консультацій, але країни-члени НАТО відмовили у цьому.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...