Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 14, 2019

Глобальна акція підтримки Олега Сенцова

Автор:

|

Червень 01, 2018

|

Рубрика:

Глобальна акція підтримки Олега Сенцова

Вона розпочалася у п`ятницю, 1 червня, в Україні та інших країнах світу, враховуючи Росію, і триватиме два дні. Основною вимогою учасників цього вияву солідарності з незаконно засудженим та насильно утримуваним у Росії кіномитцем, є звільнення всіх українських громадян, які перебувають у російських в’язницях, включаючи самого Олега Сенцова.

Тим часом він голодує вже дев’ятнадцятий день. Його тримають в ізоляції у колонії сибірського міста Лабитнангі. Як кажуть, туди можна дістатися лише вертольотом або катером на повітряній подушці. Тому майже вся інформація про стан здоров’я Олега Сенцова надходить тільки від Федеральної служби виконання покарань. Втім, напередодні акції поговорити з ним по відеозв’язку вдалося тележурналістці і недавньому кандидатові у президента Росії Ксенії Собак. Ось що вона розповіла: «Він виглядає дуже погано, він дуже схуд, у нього запали щоки, блідий. Але дуже впевнений у своєму рішенні. Я його запитала про те, що стали говорити, що у нього цинга і проблема з зубами. Він сказав: “Та ні, цинги ніякої немає. Ну, два зуба випало, нічого страшного. Решта кришаться”. Він ні на що не скаржиться».

Ксенія Собчак вмовляла його припинити голодування, наголошувала, що обговорюється можливість обміну. Олег Сенцов відповів: «Мене не цікавить обмін, я прийняв рішення, довго його обмірковував, я та людина, яка йде до кінця».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply