Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Гілларі Клінтон залишається на дистанції

Автор:

|

Вересень 14, 2016

|

Рубрика:

Гілларі Клінтон залишається на дистанції

03_0914-1

В Україні на запитання про здоров’я є традиційна жартівлива відповідь: «Не дочекаються!». Щось подібне можна зараз сказати опонентам кандидата у президенти США від Демократичної партії. 14 вересня європейські засоби масової інформації повідомили, що Гілларі Клінтон продовжить передвиборчу кампанію.

Нагадаємо, що минулої неділі їй стало погано під час церемонії поминання жертв терактів 2001 року, що проходила в центрі Нью-Йорка. Пані Клінтон похитнулася і її  повели в машину. Лікарі діагностували пневмонію, але одразу ж запевнили журналістів, що така хвороба не надто небезпечна і пацієнта можна швидко вилікувати. Проте в пресі чомусь з’явилися чутки про можливу відмову від подальшої участі у виборчій кампанії. Навіть почали обговорювати, хто ж стане новим кандидатом демократів. Поміж інших називалося ім’я Берні Сандерса, який програв у праймеріз за право висуватися в президенти.

Тепер ці здогадки доведеться припинити. У штабі кандидата в президенти США Гілларі Клінтон заявили, що вона вже одужує і планує повернутися з лікарняного у четвер, 15 вересня.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply