Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 23, 2017

Гілларі Клінтон як частка опору Дональду Трампу

Автор:

|

Травень 02, 2017

|

Рубрика:

Гілларі Клінтон як частка опору Дональду Трампу

Колишній державний секретар і кандидат у президенти США у вівторок, 2 травня, заявила, що програла торік вибори через дії російських хакерів і очільника ФБР Джеймса Комі. В інтерв’ю Сі-Ен-Ен вона сказала: «Якби вибори відбулися 27 жовтня, я була б вашим президентом».

Не заперечуючи своєї особистої відповідальності за поразку, Гілларі Клінтон вважає, що перемогла б, якби не дві речі. Перша – це хакери, які оприлюднили електронну пошту керівника її виборчої кампанії. Друге – 28 жовтня шеф ФБР повідомив конгрес, що бюро знову розслідує використання панею Клінтон приватного сервера під час перебування на посаді держсекретаря. У сумі це породило у багатьох людей сумніви. І нарешті – прозорий натяк. Гілларі Клінтон згадала про «безпрецедентне втручанням» з боку іноземного лідера, який не є її прихильником.

Дісталося, але вже без натяків, і чинному господарю Білого дому. Впродовж цього інтерв’ю Гілларі Клінтон неодноразово критикувала Дональда Трампа. Більше того, вона навіть заявила, що вважає себе частиною опору йому.

About Author

news

Loading...