Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

Гілларі Клінтон як частка опору Дональду Трампу

Автор:

|

Травень 02, 2017

|

Рубрика:

Гілларі Клінтон як частка опору Дональду Трампу

Колишній державний секретар і кандидат у президенти США у вівторок, 2 травня, заявила, що програла торік вибори через дії російських хакерів і очільника ФБР Джеймса Комі. В інтерв’ю Сі-Ен-Ен вона сказала: «Якби вибори відбулися 27 жовтня, я була б вашим президентом».

Не заперечуючи своєї особистої відповідальності за поразку, Гілларі Клінтон вважає, що перемогла б, якби не дві речі. Перша – це хакери, які оприлюднили електронну пошту керівника її виборчої кампанії. Друге – 28 жовтня шеф ФБР повідомив конгрес, що бюро знову розслідує використання панею Клінтон приватного сервера під час перебування на посаді держсекретаря. У сумі це породило у багатьох людей сумніви. І нарешті – прозорий натяк. Гілларі Клінтон згадала про «безпрецедентне втручанням» з боку іноземного лідера, який не є її прихильником.

Дісталося, але вже без натяків, і чинному господарю Білого дому. Впродовж цього інтерв’ю Гілларі Клінтон неодноразово критикувала Дональда Трампа. Більше того, вона навіть заявила, що вважає себе частиною опору йому.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply